Vítejte na oficiálních stránkách Fotbalového oddílu Tělovýchovné jednoty SEMANÍN, z.s.

Oddílu fotbalu vesnické sportovní organizace samostatné obce SEMANÍN

Česká republika (CZE), Pardubický kraj, okres Ústí nad Orlicí

1.     1.turnaj v Rybníku 3.9.2011

Na  svůj první mistrovský turnaj odjeli naši nejmenší do sousedního Rybníka. Dalším účastníkem byla Česká Třebová C, čtvrtým do počtu měla být Luková, ale tento oddíl nakonec účast svého celku v této věkové kategorii odhlásil.

Semanín  -  Česká Třebová C     8:1  (4:0)

Naše branky:  4x Agwa, 2x Tesař, Synek, Kecík

Svůj vůbec první „ostrý“ mistrovský zápas kluci zvládli výborně. Třemi rychlými góly Aqwy po sobě jsme ukázali, že jsme lepším týmem a to se ještě do poločasu trefil Tesař.  Nutno podotknout, že osu soupeřova týmu tvořili převážně hráči ročníku 2005

Druhý poločas vypadal podobně, jako ten první. Postupně přidali naše další branky znovu  Agwa i Tesař, přidal se i Synek a na konečných 8:1 v závěru utkání uzavřel krásnou střelou o horní tyč (čili břevno) Kecík..

Rybník  -  Semanín     7:1  (4:1)

Naší branku dal Synek

Druhý zápas byl poměrně vyrovnaný, i když tomu konečný výsledek nenasvědčuje. Domácí nám předvedli dokonalou lekci z produktivity, kdy proměnili prakticky každou svoji šanci.  Přesto  naši kluci celý zápas bojovali a dokázali se alespoň jednou přesně trefit do horního růžku soupeřovi branky v podání Synka.

Zbývající výsledek : Rybník : Č.Třebová C 12:0