znak FO.jpg
www.semainfotbal.webgarden.cz

Vítejte na oficiálních stránkách Fotbalového oddílu Tělovýchovné jednoty SEMANÍN, z.s.

Oddílu fotbalu vesnické sportovní organizace samostatné obce SEMANÍN

Česká republika (CZE), Pardubický kraj, okres Ústí nad Orlicí

Mladší přípravka 2012/2013

Mistrovské turnaje mladší přípravky Jaro 2013:
turnaj den Dat. Zač. Domácí klub - Soupeři
1 So 20.4 9:00 Sopotnice - SEMANÍN, Ústí n.O., Sruby ............2.místo /3
2 So 27.4 9:00 VOLNO SEMANÍN
3 Ne 5.5 9:00 SEMANÍN - (Č.Třebová), Libchavy, Zámrsk......3.místo /3
4 So 11.5 9:00 Králíky-Č.Voda- SEMANÍN, Verměřovice, Luková....3.místo /4
5 So 18.5 9:00 Luková - SEMANÍN, Sopotnice, Jiskra 2008...2.místo/4
6 So 25.5 9:00 Zámrsk - SEMANÍN, Sruby, Choceň
7 Ne 2.6 9:00 SEMANÍN - Řetová, Libchavy, Sopotnice
8 So 8.6 9:00 Sopotnice - SEMANÍN, Luková, Kerhartice

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SOUPISKA družstva pro jaro 2013:
URBÁNKOVÁ Veronika
CÁSKOVÁ Jitka
PEŠINA Daniel
URBÁNEK Jan
FILIPI Radek
KOUDELKA Adam
NETUŠIL Jiří
TESAŘ Dominik
SLÁDEČEK Dominik
DUŠEK David
POSPÍŠIL Matěj
URBAN Šimon
trenéři : Ladislav ŘEHÁK, Tomáš ČUHEL, Jiří NETUŠIL
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18.5.2013 = turnaj mladší přípravky (pořadatel Luková)

Semanín, sestava: Filipi Radek,Koudelka Adam,Urbánek Jan, Netušil Jiří, Sládeček Dominik,Pospíšil Matěj, Dušek David,Urbánková Veronika(K)

Naše výsledky:
LUKOVÁ : SEMANÍN 0:5 (naše branky:Sládeček,Netušil,Urbánek 2)
SEMANÍN : SOPOTNICE 4:1 (naše banky: Sládeček,Netušil, Dušek, Urbánek)
JISKRA 2008 : SEMANÍN 3:3 (naše branky: Sládeček,Netušil, Urbánek), na PK 8:7
Pořadí:
1. JISKRA 2008
2. SEMANÍN
3. SOPOTNICE
4. LUKOVÁ
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11.5.2013 = Turnaj mladší přípravky v Červené Vodě (pořadatel Jiskra 2008)

Sestava TJ Semanín: Filipi Radek - Koudelka Adam,Urbánek Jan - Netušil Jiří,Sladeček Dominik ,Urbánková Veronika - Dušek David,Pospíšil Matěj.

Naše výsledky:
Jiskra 2008 - Semanín 4:1 (branka: Koudelka)
Luková - Semanín 0:8 (branky: 3x Netušil Jiří,2x Sládeček Dominik,Dušek David,Urbánková Veronika, Urbánek Jan)
Verměřovice - Semanín 7:4 (naše branky:Netušil Jiří, Sladeček Dominik, Pospíšil Matěj, Koudelka Adam)

Na turnaji jsme skončili celkově 3 za domácí Jiskrou 2008 a Verměřovicemi, 4. skončila Luková

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.4.2013 = turnaj mladší přípravky v Sopotnici (pořadatel Sopotnice)

Výsledky:
TJ Semanín : Ji.Ústí nad Orlicí B 5:5 (naše branky 3x Sládeček, Netušil, vlastní) na PK 7:6
TJ Semanín : Sopotnice 3:6 (naše branky 2x Netušil, Synek)
Sopotnice : Ústí n.O. 8:3

Na turnaj oproti původnímu losování nepřijelo družstvo Srubů. Náš tým obsadil 2.místo za notně posílenými domácími, před Ústím n.Orlicí.
8.9  v Sopotnici   = 4.místo / 4

15.9 v Červené Vodě (Králíky)   = 2.místo / 4

22.9 v České Třebové = 3.místo / 5

30.9 v SEMANÍNĚ = 3.místo / 4

6.10 v Žamberku

13.10 v Zámrsku

21.10 v SEMANÍNĚ

27.10 v Sopotnici

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one