znak FO.jpg
www.semainfotbal.webgarden.cz

Vítejte na oficiálních stránkách Fotbalového oddílu Tělovýchovné jednoty SEMANÍN, z.s.

Oddílu fotbalu vesnické sportovní organizace samostatné obce SEMANÍN

Česká republika (CZE), Pardubický kraj, okres Ústí nad Orlicí

Mladší přípravka 2013/2014

mistrovský turnaj přípravky v Tatenici (podzim 2013)
mistrovský turnaj přípravky v Tatenici (podzim 2013)
Rozlosování turnajů  OP na jaře 2014:
So 19.4  9:00  8:00 SEMANÍN - Choceň, Lanškroun 
.....................1.místo
Ne 27.4  9:00  8:00 Tatenice    - SEMANÍN, Lanškroun
..................... 2.místo
Ne   4.5  9:00  8:00 Lanškroun - SEMANÍN, Řetová, Verměřovice
..................... 2.místo
Ne 18.5  9:00 7:30  Jiskra (Králíky)- SEMANÍN, Lanškroun
So 24.5  9:00 8:00  SEMANÍN  - Lanškroun.,Němčice, Ústí n.O.
..................... 3.místo
So 31.5  9:00 8:00  Lanškroun  - SEMANÍN, Jiskra 2008
So   7.6  9:00 7:30  Jiskra (Králíky)- SEMANÍN, Lanškroun, Němčice
So 14.6  9:00 7:45  Žamberk    - SEMANÍN, Jiskra 2008, Ústí n.O.
Termín na víkend 8.- 11.5.2014 KM OFS neobsazovala z důvodu prodlouženého víkendu pro rodiče (možnost plánování volna pro děti).
Změny jsou vyhrazeny !!!

===============================================================
5.turnaj OP mladší přípravky (Semanín 24.5.2014) 
Po delší 14 denní pauze se přípravka představila na domácím hřišti a hrála tentokrát s velmi silnými soupeři. Nakonec z toho bylo 3.místo, když nám postupem času v úzkém hráčském kádru docházeli síly.
Sestava: Filipi, Koudelka, Netušil, Sládeček, Horváth, Dušek, Miko, Pospíšil
Výsledky:
Semanín : Němčie 6:0 (4:0) - /naše branky: Netušil 4x, Horváth, Sládeček /
Semanín : Ústí n. Orlicí 3:8 (3:3)- / naše branky Netušil, Sládeček, Horváth /
Semanín : Lanškroun 5:7 (3:4)- / naše branky: Netušil 2x, Sládeček 2x, Horváth/
Ostatní výsledky turnaje: Ústí : Lanškroun 8:9 (PK), Němčice : Lanškroun 3:4, Ústí : Němčice 5:3.
Pořadí:
1.Lanškroun
2. Ústí n. Orlicí
3.SEMANÍN
4.Němčice
==========================================================================
3.turnaj OP mladší
přípravky
(Lanškroun
, neděle 4.5.2014)
 
I ve třetím turnaji OP, tentokrát v Lanškrouně o 4 účastnících, získalo naše družstvo výborné 2.místo.
Sestava: Filipi,Koudelka,Netušil,Sládeček,Horváth,Dušek,Miko,Pospíšil
Výsledky:
Semanín : Lanškroun 4:6 (naše branky- 2x Sládeček, 2x Netušil)
Semanín : Řetová   8:3 (naše branky- 6x Netušil, Sládeček, Horváth)
Semanín : Verměřovice 9:0 (naše branky- 4x Netušil, 3x Sládeček, 2x Horváth)
Ostatní výsledky turnaje: Řetová:Verměřovice 16-0, Lanškroun: Řetová 9-2, Lanškroun:Verměřovice 16-2.
Pořadí: 1. Lanškroun
            2. SEMANÍN
            3. Řetová
            4. Verměřovice
===============================================================

2.turnaj OP mladších přípravek (neděle 27.4.2014 v Tatenici)
Ve svém druhém jarním vystoupení získali naši mladí 2.místo.
V sestavě: Filipi, Koudelka, Netušil, Sládeček, Horváth, Dušek, Miko, Pospíšil
Po výsledcích:
Semanín : Tatenice  12 : 5 (naše branky: 5x Netušil, 3x Dušek, 3x Sládeček, Horváth)
Semanín : Lanškroun  2 : 8 (naše branky: Netušil, Sládeček)
Tatenice : Lanškroun  1 : 6
Pořadí: 1.Lanškroun
             2. SEMANÍN
             3.Tatenice

================================================================
1.turnaj OP mladších přípravek
(sobota 19.4.2014 v Semaníně)
Výsledky: Semanín : Choceň 3:2 po Pk (2:2) naše branky: Netušil Sládeček, PK Netušil, Horváth)
                 Semanín : Lanškroun 4:3 (naše branky: Netušil, Sládeček, Horváth, Dušek)

                 Lanškroun : Choceň 4:3
Naše sestava: Filipi, Netušil, Koudelka, Sládeček, Horváth, Dušek, Miko, Pospíšil
Pořadí:
1.SEMANÍN
2.Lanškroun
3.Choceň
1.místo v prvním jarním turnaji potěšilo na domácí půdě všechny příznivce a rodiče.

===============================================================================

ORLIMEX CUP 2014

Fotbalový turnaj mladších přípravek v Ústí nad Orlicí (sobota 5.4.2014) 
14 dní před zahájením soutěžních turnajů v rámci OP sehrála naše mladší přípravka větší turnaj na stadionu divizní Jiskry Ústí nad Orlicí.
Naše družstvo odjelo na tento turnaj v nových reprezentačních bundách, jako jediný pozvaný vesnický celek v poli 12 družstev. Bohužel jsme na poslední chvíli přišli o nemocného Netušila a stávkujícího Duška a tak jsme byli již před prvním střetnutím značně oslabení. I přes úzký hráčský kádr naše družstvo ve všech zápasech bojovalo a týmům z vyspělých fotbalových měst našeho i hradeckého kraje bylo vyrovnaným soupeřem. Síly však postupně docházely. I přes konečný výsledek patří našim chlapcům pochvala za dobrou reprezentaci klubu. 
Výsledky v základní skupině:
Semanín : MFK Chrudim A          0:9
Semanín : Jiskra Ústí n.Orlicí       1:3
Semanín : Agria Choceň                0:4
Semanín : SK Lázně Bohdaneč A 1:2
Semanín : Baník Vamberk             0:3 
Výsledky ve skupině o pořadí:
Semanín : Baník Vamberk             0:3
Semanín : SK Lázně Bohdaneč A 1:2
Semanín : SK Vysoké Mýto          0:6
Semanín : FK Česká Třebová        1:5
Semanín : SK Lázně Bohdaneč B  2:2
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROZLOSOVÁNÍ, podzim 2013: 
den, datum, Domácí klub, Soupeři 
1 So 7.9        Tatenice: SEMANÍN, Luková, Němčice ...1.místo
2 So 14.9  SEMANÍN  volno 
3 So 21.9   Němčice: SEMANÍN, Tatenice, Lanškroun /turnaj se bude hrát v N.T. /
4 So 28.9  SEMANÍN: Tatenice, Jiskra2008 ,  Žamberk ...1.místo
5 So 5.10  SEMANÍN: Lanškroun., Luková, Choceň  ...  1.místo 
6 So 12.10 Tatenice:  SEMANÍN, Lanškroun, Jiskra 2008 ... 1.místo
7 So 19.10 SEMANÍN volno 
8 So 26.10 Němčice: SEMANÍN, Tatenice, Žamberk... 1.místo 
3 Út 15.10 Němčice: SEMANÍN, Tatenice, Lanškroun...2.místo

Mistrovský turnaj OP v Němčicíchc (26.10.2013):
Tatenice-Semanín  0-11 (0:5)  branky: Urbánek, Netušil 6x,Dušek,Sládeček 3x
Semanín-Němčice  5-3  (2:1)  branky: Netušil 2x,Sládeček 2x,Urbánek
Žamberk-Semanín  2-10 (1-5) branky: Netušil 6x,Sládeček 3x,Dušek
Pořadí:
1)SEMANÍN      9
2)ŽAMBERK    6
3)NĚMČICE     3
4)TATENICE    0
Sestava: Filipi,Koudelka,Netušil,Sládeček,Pospíšil,Urbánek,Dušek

Mistrovský turnaj mladší přípravky v Němčicích v náhradním termínu (15.10.2013. 2.místo za vítězným Lanškrounem.

6.mistrovský turnaj mladší přípravky, tentokrát v Tatenici (12.10.2013). A stále na vítězné notě, protože naši mladí zatím ještě neprohráli ani jeden zápas.

5.10.2013= 5.mistrovský turnaj mladší přípravky a podruhé v řadě na domácím stadionu a opět vítězné tažení naší mládeže.

28.9.2013= 4.mistrovský turnaj mladší přípravky v Semaníně. Naše družstvo ve svém druhém vystoupení a poprvé před domácí kulisou nedalo svým soupeřům šanci a opět turnaj vyhrálo. Semanín:Žamberk 7:1, Semanín:Jiskra 2008 10:0, Semanín:Tatenice 12:0...další výsledky turnaje: Tatenice:Jiskra 2:7, Tatenice:Žamberk 1:13, Žamberk:Jiskra 7:0.

Mistrovský turnaj OP - Tatenice (sobota 7.9.2013) :
Sestava:  Filipi Radek, Koudelka Adam, Horvath Michal, Urbánek Jan, Netušil Jiří, Pospíšil Matěj, Agwa Paul, Sládeček Dominik.
Naše výsledky:
Semanín -  Němčice  7 : 0   (branky: Netušil  3x,Sládeček 2x,Urbánek)
Semanín  - Luková     4 : 0   (branky: Netušil 2x,Horváth,Sládeček)
Semanín  -  Tatenice 12: 0   (branky: Netušil 3x, Koudelka,Horváth 3x,Sládeček 2x,Urbánek 2x,Pospíšil)
Pořadí na turnaji:
1.Semanín 9
2.Luková    6
3.Němčice 2
4.Tatenice  1



 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one